top of page
Solar Panels

Позиция
Технически ръководител
HIG Service Ltd.

Отговорности:

1. - Проследява поетапното спазване на сроковете по време изпълнението на СМР и незабавно уведомява мениджмънта при възникване на условия за забавяне;

2. - Организира седмични оперативни срещи с всички колеги участници в СМР;

3. - Цялостен контрол върху изпълнението на строително-монтажни работи и тяхното съответствие с изготвените проекти и технологични карти;

4. - Одобряване на изготвения от изпълнителите календарен график за изпълнение и контрол върху неговото спазване;

5. - Осигуряване на спазването на срока за приключване на обекта;

6. - Водене на монтажен дневник, дневник за ежедневен инструктаж и други вътрешно фирменни отчети и чек листи.

Изисквания:

1. - Средно или Висше образование – Електро
2. - Опит на подобна позиция е предимство
3. - Отлични умения за водене и организация на служебна документация
4. - Компютърна грамотност
5. - Познаване на актуалната нормативна уредба и процедури

6. - Отлична работа в екип
7. - Способност за работа в динамична среда
8. - Качествено и в срок изпълнение на поставените задачи
9. - Шофьорска книжка

Компанията предлага:

1. - Интересна и динамична работа
2. - Отлично възнаграждение
3. - Възможност за развитие
4. - Дългосрочна заетост

В случай, че проявявате интерес към посочената позиция, ще се радваме да получим Вашата кандидатура.
Конфиденциалността е гарантирана. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Отговаря за управлението на поверените проекти и проследяване за изпълнението на СМР качествено и в срок. Изготвя графици за завършването на проектите и участие в изготвянето на количествените сметки. Планира обезпечаването на обекта с необходимите материали според работния график. Отчита изпълнените монтажни работи, координира и проследява работата на отделните изпълнители и подизпълнители в проектите.

bottom of page